info@odekerkenlogopedie.nl
Ma-Vr: 08:00 - 18:00

beoordeling klanttevredenheid 9,6!

Home » beoordeling klanttevredenheid 9,6!
beoordeling klanttevredenheid 9,6!
6 maart 2024
Roos van Krieken

We zijn verheugd om aan te kondigen dat Praktijk Odekerken Logopedie opnieuw een uitzonderlijk hoog klanttevredenheidscijfer heeft behaald. Dit jaar hebben onze cliënten ons beoordeeld met een score van 9,6!

We zijn trots op deze prestatie, vooral omdat het een stijging betekent ten opzichte van ons voorgaande klanttevredenheidscijfer van 9,5 vorig jaar.

Ons team bij Praktijk Odekerken Logopedie blijft zich inzetten om de best mogelijke zorg te bieden en we zijn dankbaar voor het vertrouwen dat onze cliënten in ons stellen. We willen al onze cliënten bedanken voor hun waardevolle feedback en kijken ernaar uit om onze samenwerking voort te zetten en nog meer succesverhalen te delen!